Değişim Hikayelerinin Arkasındaki Gizli Kahramanlar

Change.org olarak kimsenin kendini çaresiz hissetmediği, her yıl daha çok kişinin ülkesinde, yaşadığı şehirde, mahallesinde, sokağında görmek istediği değişim için harekete geçtiği hikayelere ev sahipliği yapıyoruz. Türkiye’de, hikayesini duyurmak isteyen ve duyurulmasına destek olan 20 milyondan fazla kişiyiz. 

10 senedir, her gün hikayelerini duyurarak değişim görmek istedikleri alanlarla ilgili mücadele eden dostlarımız için biz de Change.org Türkiye olarak canla başla çalışıyoruz. Platformun en etkili şekilde çalışmasına ve daha fazla kampanyaya destek vermeye gayret ediyoruz. Platformumuzun herkes için ücretsiz, reklamsız ve bağımsız kalabilmesini istiyoruz. Çünkü bağımsız olmasaydık, Türkiye’de  Change.org’a güvenen ve kullanan 20 milyondan fazla insan, hükümetlere, büyük şirketlere veya kurumlara gerektiğinde güçlü bir şekilde karşı koyamayacaktı. 

 

Bu gücü korumak %100 bağımsız kalabilmek ile mümkün. Bunun için reklam ya da devlet yardımı almamayı tercih ediyor, kullanıcılarımız ve her ay düzenli olarak maddi katkılarda bulunan destekçilerimiz sayesinde bu duruşumuzu koruyoruz.

Düzenli destekçilerimiz sayesinde Change.org Türkiye’yi çok daha etkili ve kullanışlı bir hale getirip, yeni özellikler eklemeye çalışıyoruz. Bu sayede, başlatılan kampanyaların muhatapları için bu kampanyaları takip etmek ve kendilerine yöneltilen taleplere yanıt vermek çok daha kolaylaşıyor. Gazetecilerin kampanya başlatan kullanıcılarımızla iletişim kurmasına destek oluyoruz, sesini duyurmak isteyen , mücadele gücünü bulan cesur kampanyacıların hikayelerinin medyada yankı bulmasına destek oluyoruz. 

Sen de düzenli desteğini başlatarak, mücadele etme gücünü

bulan o cesur kişiye “devam et, pes etme” diyip, ona güç verebilir bir hikayenin gizli kahramanı olabilirsin.